Smaczny catering wigilijny 2020 w Warszawie

Zgodnie z tradycją, na wigilijnym stole powinno znaleźć się 12 potraw, które – w zależności od regionu – nieco się różnią. Zorganizowanie kolacji jest ogromnym wyzwaniem, szczególnie gdy na święta zapraszamy liczną rodzinę. Jak ułatwić sobie to zadanie? Odpowiedzią jest catering wigilijny, przygotowywany zgodnie z wymaganiami klienta oraz z poszanowaniem tradycyjnych receptur.

Wiele osób zapewne pomyśli, że catering na wigilię dotyczy jedynie firm, które do tej pory często korzystały z tej usługi, organizując świąteczne spotkania z pracownikami. Nic bardziej mylnego. Dziś zamawianie potraw, jakie znajdą się na wigilijnym stole, stało się ogromnie popularne także wśród osób indywidualnych. To przede wszystkim oszczędność czasu, dzięki czemu nawet zapracowani i zabiegani zdążymy przygotować święta zgodnie z tradycją.

Menu wigilijne catering

Co zawiera tradycyjne menu wigilijne? Catering w tym zakresie odpowiada na potrzeby każdego klienta. W menu można więc znaleźć klasyczne potrawy, związane z polską tradycją, takie jak barszcz z uszkami, zupę grzybową, karpia czy pierogi w różnych wersjach, ale także nowoczesne dania, nawiązujące choćby do kuchni śródziemnomorskiej. Wybór potraw jest więc ogromny, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do własnych preferencji kulinarnych oraz tradycji, jakie pielęgnowane są w danej rodzinie.

Korzystając z cateringu wigilijnego, zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć dla naszych bliskich lub też odpocząć od codziennego pośpiechu. Zamawiając gotowe dania mamy także pewność, że będą udane i spełnią oczekiwania każdego gościa, którego podejmiemy podczas wigilijnej kolacji. Klasyczne menu wigilijne można także rozszerzyć o dania obiadowe, które doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Catering wigilijny Warszawa

Gdzie zamówić catering wigilijny w Warszawie? Szeroką ofertę dań typowo świątecznych posiada Pama S.C., zapewniająca klientom ogromną różnorodność oraz gwarantująca wysoką jakość przygotowywanych potraw. Propozycja obejmuje także dostarczenie gotowych posiłków bezpośrednio do klienta. To ogromna wygoda zarówno dla osób indywidualnych, organizujących rodzinną kolację, jak i klientów, zamawiających catering wigilijny dla firm. W Warszawie to bardzo popularna usługa, z której korzystają dziś nie tylko międzynarodowe korporacje, ale także lokalni przedsiębiorcy.

Warto pamiętać o wcześniejszym złożeniu zamówienia. Oferta „Catering Wigilia 2020” w Warszawie startuje już w listopadzie. To najlepszy czas na spokojne ustalenie szczegółów menu świątecznego, obejmującego nie tylko dania główne, ale także przekąski, przystawki czy tradycyjne desery. Osoby szukające kompleksowych rozwiązań w zakresie organizacji firmowej kolacji wigilijnej mogą również zdecydować się na pełną obsługę świątecznego spotkania z pracownikami – niezależnie od formy, w jakiej ma być zorganizowane.

Wigilia w rodzinnym gronie to dla osób organizujących kolację ogromny wysiłek, związany ze zrobieniem zakupów czy przyrządzeniem dań. Często też, z uwagi na zobowiązania zawodowe, nie mamy czasu, aby odpowiednio zająć się świątecznym stołem. Rozwiązaniem jest profesjonalnie przygotowany catering wigilijny do domu. W Warszawie usługę tę oferuje Pama S.C., istniejąca na rynku od 2002 roku. Ogromny wybór dań przygotowywanych z wyselekcjonowanych składników oraz w zgodzie z tradycyjnymi recepturami to gwarancja spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Udostępnij:

kmichalowski