Catering Mokotów

CATERING MOKOTÓW

Catering Mokotów

Organizujesz przyjęcie firmowe, spotkanie z klientami, a może chcesz przygotować wyjątkowy bankiet? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy profesjonalny catering na Mokotowie, dopasowany do potrzeb każdego klienta. Nie ma dla nas wyzwań, których się nie podejmujemy! Obsługujemy zarówno kameralne spotkania, jak i duże przedsięwzięcia o charakterze targowym.

Wiedząc, jak cenny jest czas dla naszych klientów, zapewniamy rozwiązania kompleksowe. Co wchodzi w skład naszej oferty? Przede wszystkim pyszne jedzenie, dopasowane do waszych oczekiwań. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę przyjęcia, realizowaną przez zespół naszych pracowników. Klientom udostępniamy także stoły, krzesła oraz pełne nagłośnienie przyjęcia.

Catering Warszawa Mokotów

Nasz catering w WarszawieMokotowie cechuje różnorodność. Wiemy, jak przygotować menu, aby zadowolić zarówno miłośników tradycyjnych smaków, jak i tych z was, którzy gustują w daniach oryginalnych, o nowoczesnym charakterze. Zestaw potraw wybieramy wspólnie z klientem, aby doskonale wpisywał się w rodzaj imprezy, a także preferencje kulinarne jej gości. Oferujemy również menu przeznaczone dla wegetarian, które przygotowujemy z najwyższej jakości składników roślinnych.

Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem umożliwiającym także organizację imprez plenerowych. To gwarancja, że przygotowane dania będą serwowane w optymalnej temperaturze, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dbamy również o estetykę stołów oraz przestrzeni bufetowych, zapewniając dekoracje oraz ozdoby, których rodzaj oraz wygląd uzgadniamy wcześniej z klientem.

Catering dla firm Warszawa Mokotów

Oprócz współpracy z klientami indywidualnymi oferujemy kompleksowy catering dla firm w Warszawie – Mokotowie. Zajmujemy się zabezpieczeniem logistycznym niewielkich spotkań biznesowych oraz bankietów organizowanych dla kilkuset gości. W każdym przypadku z klientem omawiamy rodzaj serwowanych dań, a także sposób obsługi przyjęcia. Dysponujemy zespołem pracowników, którzy zajmą się obsługą gości przy stolikach oraz – w razie wyboru formuły „standing party” – zapewnieniem sprawnego wydawania dań z bufetu.

Jeśli szukasz kompleksowych i profesjonalnych usług cateringowych – skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że sprostamy twoim oczekiwaniom, zapewniając obsługę przyjęcia, niezależnie od jego rozmiaru oraz charakteru. Podczas wstępnej rozmowy poznamy twoje wymagania i przygotujemy ofertę tak, aby w pełni im odpowiadała.

NIEZWYKŁA OFERTA

Bankiety

Niespotykana staranność, z jaką przystępujemy do organizacji bankietów to nie tylko wysoka jakość obsługi i wykonania, ale również profesjonalne doradztwo. Znamy branżę od wielu lat i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie do tego, aby stworzyć każdemu klientowi imprezę jedyną w swoim rodzaju.

Szkolenia i konferencje

Zapracowany umysł potrzebuje chwili wytchnienia. Pamiętamy, że szkolenia i konferencje to nie tylko duża dawka wiedzy, ale także rozmowy w kuluarach przy filiżance znakomitej kawy, czy porcji wykwintnego łososia. Oczywiście podanych w odpowiednim momencie i zawsze na czas.

Targi

Nakarmić kilka lub kilkanaście tysięcy osób tak, aby każdy zjadł to, co lubi? Z nami to możliwe. Nie traktujemy przybyłych gości wg standardów masowego żywienia, podając dwa dania do wyboru. My oferujemy menu, w którym każdy znajdzie danie dla siebie.

Imprezy plenerowe

Zapewniamy kompleksową organizację imprez plenerowych. Słoneczne lato, czy zimowy kulig? Wystarczy, że określisz termin, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy niezależni, dysponujemy mobilnymi halami, namiotami, stołami, ławami, oraz sprzętem muzycznym i oświetleniowym. A nasza profesjonalna kuchnia plenerowa, na którą składają się nowoczesne piece konwekcyjne, grille oraz chłodnie, zapewni najwyższą wysoką jakość serwowanych potraw w każdych warunkach atmosferycznych.

Eventy firmowe

Zgodnie ze znaną prawda – jak nas widzą, tak nas piszą. Dlatego, podobnie jak nasi klienci, uważamy eventy za ważny element w strategii PR każdej firmy. Tym bardziej warto, by serwowane tam potrawy wyróżniały się nadzwyczajnym smakiem i były estetycznie podane. My zawsze kierujemy się „zasadą podwójnego zachwytu”, dbając o to, aby nasze dania cieszyły oczy i podniebienia.

Profesjonalne doradztwo

Masz pomysł na event i nie wiesz jak go zrealizować? Szukasz oryginalnego menu? Damy radę! Zapytaj, my nie pozostawimy Cię bez pomocy. Bo im większe wyzwanie, tym większa dla nas frajda.