Catering Ochota

CATERING OCHOTA

Catering Ochota

Impreza firmowa, a może wykwintny bankiet? Nieodłącznym elementem tych wydarzeń jest profesjonalny catering. Ochota to dzielnica Warszawy, w której obsługujemy różnorodne imprezy, przygotowując menu zgodnie z wymaganiami klientów oraz ich indywidualnymi gustami kulinarnymi.

Ochota catering to usługa w pełni dostosowana do waszych potrzeb. Zadbamy nie tylko o pyszne jedzenie, przygotowywane z wyselekcjonowanych produktów, ale także o estetyczny wygląd stołów, dopasowany do rodzaju imprezy. Zapewniamy również pełną obsługę przyjęcia, dzięki czemu możecie oddać się świętowaniu, nie zajmując się podawaniem potraw czy przygotowywaniem stołów.

Catering Ochota menu

Catering Ochota to menu dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb. Jak powiedział George Bernard Shaw – nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia. Tę zasadę wyznajemy, przygotowując dla was indywidualne propozycje dań. Oferujemy: przekąski, potrawy gorące oraz bufet deserowy, czyli wszystko to, co jest potrzebne do organizacji każdego przyjęcia.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego też proponujemy kilka wariantów menu, spośród których wspólnie z wami wybierzemy ten odpowiedni, dostosowany do indywidualnych wymagań gości. Współpracujemy z producentami i dostawcami wysokiej jakości produktów spożywczych, dzięki czemu nasze potrawy wyróżniają się świeżością, naturalnością oraz wyjątkowym smakiem.

Catering Warszawa Ochota

Organizujesz targi dla kilku tysięcy osób? Wybierz nasz catering w WarszawieOchocie! Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz dysponując odpowiednim zapleczem technicznym, oferujemy także zabezpieczenie cateringowe dużych imprez. Zapewniamy profesjonalną obsługę przyjęcia, a także sprzęt, który pozwala na serwowanie w optymalnej temperaturze. Zapewniamy szeroki wybór pozycji menu, obejmujących zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie.

Oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez – proponując naszym klientom nie tylko przygotowanie potraw, ale także zabezpieczenie logistyczne. Dysponujemy stołami, nagłośnieniem oraz pełną zastawą, umożliwiającą obsługę nawet dużych bankietów, eventów czy spotkań firmowych. Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać niezbędne informacje o cateringu w Warszawie-Ochocie, a także ustalić szczegóły imprezy, jaką mamy obsłużyć.

NIEZWYKŁA OFERTA

Bankiety

Niespotykana staranność, z jaką przystępujemy do organizacji bankietów to nie tylko wysoka jakość obsługi i wykonania, ale również profesjonalne doradztwo. Znamy branżę od wielu lat i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie do tego, aby stworzyć każdemu klientowi imprezę jedyną w swoim rodzaju.

Szkolenia i konferencje

Zapracowany umysł potrzebuje chwili wytchnienia. Pamiętamy, że szkolenia i konferencje to nie tylko duża dawka wiedzy, ale także rozmowy w kuluarach przy filiżance znakomitej kawy, czy porcji wykwintnego łososia. Oczywiście podanych w odpowiednim momencie i zawsze na czas.

Targi

Nakarmić kilka lub kilkanaście tysięcy osób tak, aby każdy zjadł to, co lubi? Z nami to możliwe. Nie traktujemy przybyłych gości wg standardów masowego żywienia, podając dwa dania do wyboru. My oferujemy menu, w którym każdy znajdzie danie dla siebie.

Imprezy plenerowe

Zapewniamy kompleksową organizację imprez plenerowych. Słoneczne lato, czy zimowy kulig? Wystarczy, że określisz termin, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy niezależni, dysponujemy mobilnymi halami, namiotami, stołami, ławami, oraz sprzętem muzycznym i oświetleniowym. A nasza profesjonalna kuchnia plenerowa, na którą składają się nowoczesne piece konwekcyjne, grille oraz chłodnie, zapewni najwyższą wysoką jakość serwowanych potraw w każdych warunkach atmosferycznych.

Eventy firmowe

Zgodnie ze znaną prawda – jak nas widzą, tak nas piszą. Dlatego, podobnie jak nasi klienci, uważamy eventy za ważny element w strategii PR każdej firmy. Tym bardziej warto, by serwowane tam potrawy wyróżniały się nadzwyczajnym smakiem i były estetycznie podane. My zawsze kierujemy się „zasadą podwójnego zachwytu”, dbając o to, aby nasze dania cieszyły oczy i podniebienia.

Profesjonalne doradztwo

Masz pomysł na event i nie wiesz jak go zrealizować? Szukasz oryginalnego menu? Damy radę! Zapytaj, my nie pozostawimy Cię bez pomocy. Bo im większe wyzwanie, tym większa dla nas frajda.