Catering Warszawa Śródmieście

Catering Warszawa Śródmieście

Catering Warszawa Śródmieście

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne menu imprezy, bankietu czy firmowego przyjęcia, skorzystaj z naszej oferty, którą jest profesjonalnie przygotowany catering. Warszawa – Śródmieście to jedna z dzielnic, w których świadczymy usługi cateringowe, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli sektora biznesowego.

Tym, co wyróżnia naszą propozycję cateringową, jest menu dopasowane do charakteru imprezy, a także gustów kulinarnych jej gości. Nie poprzestajemy na klasycznych daniach mięsnych, które często spotykacie na bankietach, ale proponujemy urozmaicone menu, obejmujące także potrawy i przekąski wegetariańskie oraz słodki bufet.

Catering Śródmieście

Catering Śródmieście oferujemy w kilku wariantach. Pierwszym z nich, najczęściej wybieranym na imprezy firmowe, jest obsługa przyjęcia. W tym przypadku – oprócz pysznych dań – dbamy o pełną logistykę wydarzenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, zastawę, nagłośnienie, a także dekorację stołów, zgodną z oczekiwaniami klienta. Organizujemy imprezy zarówno w budynkach, jak i w plenerze.

Catering dla firm w Śródmieściu organizujemy po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów imprezy z klientem. Na tej podstawie możemy zaproponować kilka wariantów menu, które najlepiej sprawdzi się podczas przyjęcia. Wyposażenie cateringowe, jakim dysponujemy, pozwala nam na serwowanie dań zimnych, gorących, a także deserów i napojów. Obsługa kelnerska zadba o sprawną obsługę gości oraz o porządek na stołach bankietowych.

Profesjonalny catering Śródmieście

Zapewniamy profesjonalny catering w Śródmieściu, na imprezy o różnym charakterze. Wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Przygotowując dania, korzystamy jedynie z wyselekcjonowanych produktów, wyróżniających się najwyższą jakością i świeżością. Wyjątkowo dbamy również o estetykę potraw, które serwujemy w oryginalny sposób.

Zapewniamy także obsługę przyjęć o charakterze bankietowym, wymagających szczególnej oprawy zarówno kulinarnej, jak i estetycznej. Wówczas zajmujemy się przygotowaniem stołów, ich właściwym ustawieniem oraz dekoracją. Zastawę dopasowujemy do charakteru imprezy, proponując dwa rozwiązania – obsługę kelnerską przy stolikach lub bufet, w którym nasi pracownicy będą obsługiwać gości imprezy.

Zapraszamy do współpracy! Profesjonalny catering w Warszawie Śródmieściu oferujemy także klientom indywidualnym, chcącym przygotować kameralne przyjęcie. Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie dopasowania menu do charakteru imprezy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje o usługach cateringowych.

NIEZWYKŁA OFERTA

Bankiety

Niespotykana staranność, z jaką przystępujemy do organizacji bankietów to nie tylko wysoka jakość obsługi i wykonania, ale również profesjonalne doradztwo. Znamy branżę od wielu lat i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie do tego, aby stworzyć każdemu klientowi imprezę jedyną w swoim rodzaju.

Szkolenia i konferencje

Zapracowany umysł potrzebuje chwili wytchnienia. Pamiętamy, że szkolenia i konferencje to nie tylko duża dawka wiedzy, ale także rozmowy w kuluarach przy filiżance znakomitej kawy, czy porcji wykwintnego łososia. Oczywiście podanych w odpowiednim momencie i zawsze na czas.

Targi

Nakarmić kilka lub kilkanaście tysięcy osób tak, aby każdy zjadł to, co lubi? Z nami to możliwe. Nie traktujemy przybyłych gości wg standardów masowego żywienia, podając dwa dania do wyboru. My oferujemy menu, w którym każdy znajdzie danie dla siebie.

Imprezy plenerowe

Zapewniamy kompleksową organizację imprez plenerowych. Słoneczne lato, czy zimowy kulig? Wystarczy, że określisz termin, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy niezależni, dysponujemy mobilnymi halami, namiotami, stołami, ławami, oraz sprzętem muzycznym i oświetleniowym. A nasza profesjonalna kuchnia plenerowa, na którą składają się nowoczesne piece konwekcyjne, grille oraz chłodnie, zapewni najwyższą wysoką jakość serwowanych potraw w każdych warunkach atmosferycznych.

Eventy firmowe

Zgodnie ze znaną prawda – jak nas widzą, tak nas piszą. Dlatego, podobnie jak nasi klienci, uważamy eventy za ważny element w strategii PR każdej firmy. Tym bardziej warto, by serwowane tam potrawy wyróżniały się nadzwyczajnym smakiem i były estetycznie podane. My zawsze kierujemy się „zasadą podwójnego zachwytu”, dbając o to, aby nasze dania cieszyły oczy i podniebienia.

Profesjonalne doradztwo

Masz pomysł na event i nie wiesz jak go zrealizować? Szukasz oryginalnego menu? Damy radę! Zapytaj, my nie pozostawimy Cię bez pomocy. Bo im większe wyzwanie, tym większa dla nas frajda.