Catering Wilanów

Catering Wilanów

Catering Wilanów

Catering Wilanów jest usługą adresowaną zarówno do klientów prywatnych, jak i przedstawicieli sektora biznesowego. W każdym przypadku do realizacji zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając pyszne dania i kompleksową obsługę imprezy, niezależnie od jej charakteru oraz miejsca, w jakim się odbywa. Oferujemy również catering na wydarzenia targowe, w których bierze udział duża liczba gości.

Zapewniamy profesjonalny catering w Wilanowie, obejmujący nie tylko przygotowanie dań zgodnie z oczekiwaniami klientów, ale także dekorację stołów, zastawę, pełną obsługę kelnerską, a w przypadku przyjęć plenerowych – zabezpieczenie imprez przy grillu. Dysponujemy urządzeniami, pozwalającymi na serwowanie dań w optymalnej temperaturze, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Catering Warszawa Wilanów

Catering w WarszawieWilanowie obejmuje przede wszystkim ofertę dla firm. Zajmujemy się przygotowaniem imprez zarówno o charakterze kameralnym, integracyjnym, jak i eleganckich bankietów. W każdym przypadku podstawą do przygotowania oferty jest spotkanie z klientem, podczas którego omawiamy wszystkie istotne szczegóły przyjęcia. Nie musicie samodzielnie komponować menu! Zrobimy to za was, proponując kilka jego wersji.

Zawsze uwzględniamy specyficzne oczekiwania klientów w zakresie wyboru dań, a także preferencje kulinarne gości. Wśród proponowanych wersji menu znajdą się więc zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie. Oferujemy również bufet deserowy, który najczęściej obejmuje ciasta, niewielkie wypieki np. bułki czy rogaliki, a także owoce. Gwarantujemy pełne zabezpieczenie przyjęcia, zastawę, dekoracje oraz nagłośnienie.

Catering dla firm Wilanów

Catering dla firm w Wilanowie oferujemy w różnych wersjach, które dostosowujemy przede wszystkim do indywidualnych oczekiwań klienta, a także charakteru imprezy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, wiemy, na jakie szczegóły przyjęcia trzeba zwrócić baczną uwagę oraz jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Dzięki temu klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, w każdej kwestii, związanej z organizowanym wydarzeniem.

Jeśli szukasz kompleksowej oferty w zakresie cateringu w Wilanowie – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy obsługę każdego przyjęcia, dopasowując liczebność naszego zespołu kelnerskiego, do ilości gości. Jest to gwarancją, że serwowanie dań czy dbanie o porządek na stołach bankietowych, będzie się odbywać sprawnie. Gwarantujemy także dekorację stołów oraz sali, którą przygotujemy zgodnie z twoimi oczekiwaniami oraz rodzajem imprezy, jaką obsługujemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o usługach cateringowych, wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

NIEZWYKŁA OFERTA

Bankiety

Niespotykana staranność, z jaką przystępujemy do organizacji bankietów to nie tylko wysoka jakość obsługi i wykonania, ale również profesjonalne doradztwo. Znamy branżę od wielu lat i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie do tego, aby stworzyć każdemu klientowi imprezę jedyną w swoim rodzaju.

Szkolenia i konferencje

Zapracowany umysł potrzebuje chwili wytchnienia. Pamiętamy, że szkolenia i konferencje to nie tylko duża dawka wiedzy, ale także rozmowy w kuluarach przy filiżance znakomitej kawy, czy porcji wykwintnego łososia. Oczywiście podanych w odpowiednim momencie i zawsze na czas.

Targi

Nakarmić kilka lub kilkanaście tysięcy osób tak, aby każdy zjadł to, co lubi? Z nami to możliwe. Nie traktujemy przybyłych gości wg standardów masowego żywienia, podając dwa dania do wyboru. My oferujemy menu, w którym każdy znajdzie danie dla siebie.

Imprezy plenerowe

Zapewniamy kompleksową organizację imprez plenerowych. Słoneczne lato, czy zimowy kulig? Wystarczy, że określisz termin, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy niezależni, dysponujemy mobilnymi halami, namiotami, stołami, ławami, oraz sprzętem muzycznym i oświetleniowym. A nasza profesjonalna kuchnia plenerowa, na którą składają się nowoczesne piece konwekcyjne, grille oraz chłodnie, zapewni najwyższą wysoką jakość serwowanych potraw w każdych warunkach atmosferycznych.

Eventy firmowe

Zgodnie ze znaną prawda – jak nas widzą, tak nas piszą. Dlatego, podobnie jak nasi klienci, uważamy eventy za ważny element w strategii PR każdej firmy. Tym bardziej warto, by serwowane tam potrawy wyróżniały się nadzwyczajnym smakiem i były estetycznie podane. My zawsze kierujemy się „zasadą podwójnego zachwytu”, dbając o to, aby nasze dania cieszyły oczy i podniebienia.

Profesjonalne doradztwo

Masz pomysł na event i nie wiesz jak go zrealizować? Szukasz oryginalnego menu? Damy radę! Zapytaj, my nie pozostawimy Cię bez pomocy. Bo im większe wyzwanie, tym większa dla nas frajda.