O nas

O nas

Kompleksowe usługi

Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie cięcia wodą materiałów o zróżnicowanej grubości i twardości. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług, dlatego też sukcesywnie inwestujemy w posiadany park maszynowy, aby zaproponować Klientom rozwiązania kompleksowe, odpowiadające ich potrzebom i oczekiwaniom.


Nasze atuty

Realizujemy usługi z wykorzystaniem urządzeń sterowanych komputerowo, pozwalających na precyzyjne opracowanie materiału, a także minimalizację strat podczas cięcia. Zajmujemy się cięciem materiałów polimerowych, szkła, kompozytu, kamienia naturalnego, drewna, a także metali. Usługę realizujemy na podstawie wcześniej przygotowanego projektu, który po wprowadzeniu do oprogramowania sterującego, automatyzuje proces cięcia.

Pracownicy

Nasz zespół to wykwalifikowana kadra pracowników, których charakteryzuje bogate doświadczenie w zakresie obróbki i cięcia materiałów. Inwestując w najnowsze rozwiązania technologiczne, wciąż poszerzamy swoją wiedzę, aby zwiększać zakres usług.

Jakość usług

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo produkty pozbawione odkształceń, jakie mogą pojawiać się podczas cięcia z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Pracujemy z materiałami o grubości do 300 mm, zapewniając gładkie krawędzie cięcia, bez konieczności ich późniejszej dodatkowej obróbki. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych usług oraz stosowaną technologią.